باخریدشیلنگ جادویی یک عمرازخریدشلنگ بی نیازشوید.

اگر بدنبال بهترین شیلنگ آب با بالاترین کیفیت و کارایی هستید و میخواهید شیلنگی بخرید٬ که در برابر نورخورشید و رطوبت مقاوم باشد و پوسیده نشود٬ پیشنهاد ما به شما خرید شیلنگ جادویی اصل از فروشگاه اینترنتی تک سبد است. شیلنگهای قدیمی در برابر نورخورشید و رطوبت مقاوم نیستند و بعد از مدتی پوسیده میشوند و باید آنها را تعویض کرد٬ و هم چنین ضد ضربه نیستند و با ضربه دیدن آسیب میبینند‌.


شیلنگ جادویی اصل


اما شیلنگ جادویی xhose این طور نیست٬ شیلنگ جادویی ضدضربه طراحی شده و بدنه آن مقاوم٬ مستحکم و انعطاف پذیر است و در برابر نور خورشید و رطوبت آسیب نمبیند. نمونه های تقلبی این شیلنگ در برخی از فروشگاهها عرضه میشود که بسیار بی کیفیت هستند و بعد از مدتی از بین میروند٬ ولی اگر شیلنگ جادویی اصل را خریداری کنید٬ یک عمر از خرید شیلنگ آب بی نیاز میشوید.


شیلنگ جادویی xhose


این شیلنگ ساخت کشور چین است و ساخته شده با تکنولوژی نانو٬ پلاستیک و مواد خاص است٬ شیلنگ جادویی ایکس هوز طراحی خارق العاده ای دارد٬ این شیلنگ در ابتدا ۵ متر است ولی با اتصال به شیر آب و جریان پیدا کردن آب٬ طولش سه برابر حالت اول یعنی ۱۵ متر میشود٬ و با قطع جریان آب به طور معگزه آسایی از طول ۱۵ به ۵ میرسد و به کوچکی یک بسته دستمال کاغذی میشود.


شیلنگ مجیک هوس


این شیلنگ با کمترین وزن یعنی ۴۵۰ گرم بیشترین طول یعنی ۱۵ متر را ارائه میدهد٬ به دلیل وزن کم فضای کمی را اشغال میکند و در محیط آپارتمانی به راحتی قابل نگه داری است. این شیلنگ به هیچ عنوان گره نمیخورد٬ پس برای کارکردن با آن لازم نیست زمان زیادی را صرف باز کردن گره های آن بکنیم.


خرید شیلنگ آب جادویی


این محصول یک آبپاش دارد که ۸ نوع عملکرد مختلف دارد که هرکدام مخصوص کار خاصی است٬ این شیلنگ برای شستشوی ماشین٬ حیاط منزل٬ دیوار٬ شیشه٬ سرامیک٬ نقاط دور از دسترس و... توصیه میشود.


قیمت شیلنگ جادویی

قیمت: 21000 تومان

خرید