خرید اینترنتی آبمیوه گیری ارزان |تک سبد

با استفاده از این محصول می توانید آب انواع میوه ها و مرکبات را بگیرید و آب میوه را زیر این دستگاه که ظرفی قرار دارد بریزید.


ابمیوه گیری

این محصول دارای دسته اهرمی می باشد که با فشار بر روی آن قسمت بالایی این دستگاه بر روی میوه قرار خواهد گرفت و با فشار بر روی میوه آب آن را بگیرید. قسمت فلزی که زیر میوه قرار می گیرید ضد اسید است و شما می توانید اب انواع میوه ها را با آن بگیرید.

آبمیوه گیری دستی


این دستگاه با جنس و بدنه ی فلزی می تواند به شما عزیزان سال های طولانی کارایی خود را ارائه دهد. با این دستگاه می توانید آب انواع میوه ها را بگیرید و در فصل های مختلف از آب میوه ها استفاده نمایید.


ابمیوه گیری دستی ارزان

این دستگاه برای آب گیری انوع میوه جات و مرکبات مناسب می باشد و با استفاده از آن می توانید به راحتی تفاله های میوه را از آب میوه جدا کرده و نوش جان نمایید.

ابمیوه گیری دستی اشپزخانه


یکی از بهترین و با کیفیت ترین آبمیوه گیری های آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 می باشد.ابمیوه گیری باکیفیت

فروشگاه اینترنتی تک سبد یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی کشور می باشد که با استفاده از حذف واسطه ها توانسته قیمت ها محصولات خود را کاهش دهد.

ابمیوه گیری دستی مناسب


شما می توانید با استفاده از این درگاه آب میوه گیری دستی ارزان را سفارش دهید و آن را درب منل در هر کجا که هستید تحویل بگیرید.


ابمیوه گیری دستی  برای اشپزخانه

این محصول دارای 5 سال گارانتی می باشد و این شرکت محصولات خود را به مشتریان عزیز خود ضمانت کافی داده است.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 165000 تومان