خرید بدون واسطه ظروف فیروزه کوبی اصفهان | تک سبد

با توجه به خواص بیشمار سنگ فیروزه و محبوبیت این سنگ در بین ایرانیان استفاده از این سنگ در زیورآلات و بنای ساختمان ها از دیر باز رایج بوده است.
امروزه برای استفاده از خواص سنگ فیروزه بیشتر از این سنگ در ساخت زیورآلات و محصولات تزئینی استفاده می شود. در واقع هنر نوظهور فیروزه کوبی راهی برای بردن سنگ فیروزه به متن زندگی ما می باشد.

 هر چند که مهد ظهور هنر فیروزه کوبی در مشهد می باشد ولی با توجه به اینکه شهر هنر پرور اصفهان در زمینه هنری و صنایع دستی دارای تاریخچه غنی می باشد به جرات می توان گفت در حال حاضر مهد هنر فیروزه کوبی اصفهان می باشد.

 هنر فیروزه کوبی بر روی زیر ساخت های مختلفی از جمله نقره، برنج، ورشو و مس پیاده سازی می شود. این هنر نیاز به صرف وقت و دقت زیادی دارد. در حال حاضر عمده فیروزه کوبی بر روی زیر ساخت های مسی انجام می شود.
فیروزه کوبی اصفهان که از برترین صنایع دستی این شهر محصوب می شود به خوبی توانسته است گوی رقابت در فروش صنایع دستی را در این شهر ازآن خود کرده و به یکی از محصولات پر طرفدار تبدیل شود.
خرید ظروف فیروزه کوبی اصفهان توسط گردشگران خارجی نشان از شکوه و زیبایی این هنر خیره کننده دارد. هنری که به سر پنجه هنرمند استادان فیروزه کوب اصفهانی ساخته می شود.
فیروزه کوبی تنها یک کار یدی محسوب نمی شود این هنر در واقع جلوه ای از احساسات و عواطف هنرمند فیروزه کوبی می باشد که با شناخت و درک زیبایی با عواطف و حساسات خود آن را به ظهور می نشاند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید