خرید قهوه جوش و چایساز برقی مسافرتی

کتری برقی اسکارلت جز پرطرفدارترین کتری های برقی مسافرتی به شمار میرود. این کتری میتواند در کوتاه ترین زمان آب را جوش اورد تا بتوانید نوشیدنی داغ مورد علاقتان را تهیه نمایید. کتری مسافرتی برقی اسکارلت مدل SC1818 دارای بدنه ی تمام استیل بوده و دارای خاصیت ضدزنگ می باشد. این کتری وزن سبکی داشته و به راحتی در مسافرتها،خوابگاه و در کل محیط های خارج از منزل قبل حمل و جا به جایی می باشد.


کتری-برقی-کوچک

 


پایه حرارتی 360 درجه ای این کتری امکان چرخش کامل بدنه ی کتری را میدهد که این ویژگی برای افراد راست دست و چپ دست مناسب بوده و میتوانند کتری را از هر جهت که مایل بودند بر روی پایه قرار دهند.ظرفیت این محصول 2 لیتر بوده که این ظرفیت امکان تهیه ی نوشیدنی داغ برای خودتان و مهمانهایتان را به راحتی فراهم می نماید. جهت استفاده ی راحت تر از این کتری، سیم محصول به پایه متصل شده است و از برق شهری تغذیه می نماید.
کتری-برقی-همراه


به محض آن که آب درون این کتری به جوش آمد جریان برق به صورت خودکار قطع میشود. یک دکمه نیز برای روشن و خاموش نمودن دستگاه نیز بر روی کتری قرار گرفته است. جهت جلوگیری از ریخته شدن آب، درب محصول دارای قفل می باشد.


کتری-برقی-سفریابعاد این کتري برقي مسافرتي همراه 23.8*16.5*20.5 می باشد. کتری برقی اسکارلت دارای چراغ نشانگر بوده که میتوانید از طریق آن فعال بودن دستگاه را متوجه شوید. قدرت جریان برق این دستگاه 240-220 ولت می باشد.


کتری-همراه-کوچک