ظرف غذای بیرون بر دو طبقه ای

شرکت نوین یکی از با کیفیت ترین و بهترین ظرف غذا استیل برای محل کار را تولید می نماید. ظرف غذای استیل نوین با استیل ضد زنگ و با کیفیت تولید شده است که میتوانید آن را بیرون از منزل ببرید. این محصول را میتوانید داخل فر یا بر روی گاز قرار دهید و به راحتی غذایتان را داغ نمایید.


ظرف-غذا-استیل-نوین


ظرف غذای استیل نوین به صورت 2 طبقه ای طراحی شده است که ظرف داخلی آن مجزا از ظرف اصلی بوده و برای سالاد،خورش،ماست و ... استفاده میشود. این ظرف غذای بیرون بر تک نفره است و ظرفیت آن برای یک فرد بزرگسال کفایت میکند. ظرف اصلی این محصول دارای ارتفاع 8 سانتی متر و قطر 15 سانتی متر می باشد.


ظرف-غذای-استیل-نوین


در جداره درب این ظرف یک نوار لاستیکی نسوز تعبیه شده است که از نشت غذا به بیرون جلوگیری می نماید. این محصول دارای گارانتی 25 ساله بوده و مشتریان عزیز میتوانند با اطمینان کامل از این برند ظروف مورد نیاز خود را خریداری نمایند.ظرف-غذای-مدرسه-استیل


از دیگر ظروف غذای بیرون بر میتوان به ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301  اشاره کرد. این ظرف غذای بیرون بر برقی بوده و غذا را در زمان کم گرم می نماید. این محصول دارای یک محفظه ی داخلی استیل است که به راحتی جدا شده و قابل شستشو می باشد. جنس بدنه ی این ظرف از پلاستیک با دوام و با کیفیت می باشد.ظرف-غذا-استیل


ظرفیت این محصول 1.5 لیتر بوده و برای یک نفر کافی و مناسب است. 4 دستگیره ی قفلی در 4 طرف ظرف قرار گرفته است که مانع از نشت غذا میشود. بر روی درب این ظرف یک دریچه نیز برای خروج بخارهای اضافی غذا تعبیه شده است. این محصول دارای رنگ بندی های زیبایی بوده و بسیار جمع و جور می باشد.


ظرف-غذای-بیرون-بر