هدایای تبلیغاتی دکوراتیو

هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند٬ یکی از انواع آنها٬ هدیه تبلیغاتی دکوری است. خرید هدیه دکوری یکی از بهترین گزینه های هدیه دادن میباشد٬ وسایل دکوری یک منزل تاثیر مثبتی در روحیه افراد دارد٬ و یک فضای گرم در خانه بوجود می آورد٬ این گونه هدایا معمولا برای خانم ها مناسب میباشند٬ چون خانمها به زیبایی دکوراسیون منزل بیش از آقایان اهمیت میدهند.


هدایای تبلیغاتی خاص


این نوع از هدایای تبلیغاتی به خاطر جنبه تزیینی ماندگاری بیشتری در ذهن مشتری ایجاد میکنند و این گونه هدایا هر ثانیه در معرض دید مشتری هستند و باعث بیشتر دیده شدن برند شما میشود٬ یکی از انواع این هدایا٬ هدایای تبلیغاتی صنایع دستی است. برخی از هدایای تبلیغاتی هم جنبه تزیینی و دکوری دارند و هم جنبه کاربردی مانند: ساعت دیواری و رومیزی.

فروشگاه اینترنتی تک سبد ارائه دهنده بهترین هدایای تبلیغاتی است و میتواند پاسخگوی تمام نیازهای شما عزیزان باشد.قاب میناکاری اصفهان:

قاب میناکاری دارای ابعاد ۲۶.۵*۲۶.۵ سانتی متر است٬ بشقاب میناکاری از جنس مس و قطر ۲۰ سانتی متر میباشد و به دست هنرمندان اصفهانی تولید شده است. این قاب یک هنر بی بدلیل ایرانی است٬ که برازنده خانه های ایرانی میباشد و زینت بخش خانه شماست.


هدیه تبلیغاتی میناکاری

قیمت: 69000 تومان

خرید محصول


گلدان خاتم و مس ارتفاع ۲۰ سانتی متر:

خاتم کاری بر روی مس بسیار زیبا و چشم نواز است. این محصول یک گلدان از جنس مس اعلا است٬ که روکش خاتم از استخوان شتر و چوب ساخته شده است٬ ارتفاع گلدان ۲۰ سانتی متر میباشد. این گلدان زیبا میتواند دکوراسیونی بینظیر به خانه شما ببخشد. این محصول بنا به درخواست شما عزیزان با یک قاب چوبی مشبک عرضه میشود.


خرید هدایای تبلیغاتی

قیمت:139000 تومان

خرید محصول


ساعت دیواری قاب طرح شقایق:

ترکیب قاب و ساعت طرفداران زیادی دارد٬ در این محصول تصویر چندین شاخه گل شقایق بر روی تخته شاسی چوبی با ابعاد ۲۸*۳۸ سانتی متر قرار گرفته که زیبایی ساعت را دو چندان کرده است٬ این ساعت زیبا میتواند دکوراسیونی زیبا به خانه شما بدهد.


بهترین هدایای تبلیغاتی

قیمت: 29000 تومان

خرید محصول

برای خرید هدیه تبلیغاتی به سایت تک سبد سر بزنید.