دستگاه حباب ساز برقی کودکان

با استفاده از این محصول می توانید در جشن ها و مراسم هایی که در پیش رو دارید بهترین سورپرایز را برای عزیزان خود فراهم کنید.


حباب ساز


از موقعیت هایی که پیش رو دارید می توانید بهترین بهره را ببرید و فرزندان و اطرافیان خود را به خوبی شگفت زده نمایید.

حباب ساز برقی double wheels bubble machine یکی از معدود وسیله هایی می باشد که می توانید از آن بهره ببرید و فرزندان خود را شاد و هیجان زده نمایید.


حباب ساز برقی کودکان


این محصول برای مراسم های تولد بسیار مناسب می باشد و بهترین راه برای شاد کردن اطرافیان را در بر دارد.


حباب ساز اسباب بازیحباب ساز برقی double wheels bubble machine دارای جنس مرغوبی می باشد که از پلاستیک مقاوم ساخته شده است.


حباب ساز برقی


این محصول دارای 18 پره چرخان می باشد که درون مواد مف ساز فرو خواهد رفت و این مواد را تبدیل به حباب هایی زیبا خواهد کرد.


حباب ساز اسباب بازی


حباب ساز برقی double wheels bubble machine به همراه مواد کف ساز مخصوص برای شما ارسال می گردد که هیچ لک و جایی را زا خود بر روی فرش و یا کف پوش های متنوع به جای نخواهد گذاشت.


حباب ساز اسباب بازی


حباب ساز برقی double wheels bubble machine دارای یک موتور قدرتمند دمنده هوا می باشد که موادی که در پره ها اسیر شده است را رها می کند و باعث تولید حباب می شود.


حباب ساز فندکی


شما لازم است که ابتدا کمی از این مواد کف ساز را با آب مخلوط کنید و درون مخزن دستگاه بریزید.


حباب ساز اسباب بازی


سپس دستگاه حباب ساز برقی double wheels bubble machine را به برق متصل نمایید و دکمه روشن را فشار دهید تا پره ها شروع به چرخیدن نماید و موتور منده حباب هایی را برای شما تولید کند.


حباب ساز برقی کودکان


این محصول دارای دو نوع تامین برق قدرتی می باشد که هم با برق شهری قادر به کار کردن می باشد و هم با کابلی که به برق فندکی خودرو متصل می شود.


حباب ساز


از این رو شما می توانید از حباب ساز برقی double wheels bubble machine در محیط های باز نیز استفاده نمایید و با استفاده از برق خودرو دستگاه را به کار بیاندازید.


حباب ساز برقی


بازی با حباب یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین بازی های دوران کودکی هر کدام از ما انسان ها می باشد اما با پیشرفت تکنولوژی این امر میسر شده است و بهترین راه برای تولید حباب در دسترس شما قرار دارد.


حباب ساز فندکی


شما عزیزان می توانید بهترین و با کیفیت ترین حباب ساز برقی double wheels bubble machine را به صورت اینترنتی از این فروشگاه اینترنتی سفارش دهید و درب منزل آن را تحویل بگیرید.


حباب ساز بزرگ


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین دستگاه حباب ساز برقی خانگی را در دسترس قرار داده است که می توانید به صورت اینترنتی آن را سفارش دهید.


حباب ساز اسباب بازی


لازم به ذکر است که این دستگاه حباب ساز برقی کودکان قبل از ارسال برای شما عزیزان تست خواهد شد و بعدا براش شما عزیزان ارسال می گردد.


حباب ساز اسباب بازی


دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 55000 تومان

خرید محصول