دستگاه ساعت هوشمند مچی ارزان طرح اپلی

شما می توانید از این گجت برای همگام سازی دستگاه تلفن خود با ساعت هوشمند مچی استفاده نمایید.


ساعت هوشمند


این محصول برای شما عزیزان در دسترس قرار داده شده است تا بتوانید به سادگی بدون اینکه بخواهید گوشی تلغن همراه خود را در دست داشته باشید امورات مربوط به آن را انجام دهید.


ساعت هومند جدید مچی


ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور مدل  BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH را می توانید با استفاده از بلوتوث به دستگاه تلفن همراه خود متصل نمایید.


ساعت هوشمند اپل


یکی دیگر از راه هایی که می توان ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور مدل  BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH را به گوشی تلفن متصل کرد نرم افزار های مخصوص این امر می باشد.


ساعت هوشمند اپلشما می توانید با استفاده از دستگاه ساعت هوشمند مچی ارزان طرح اپلی خود تمامی امکانات مربوط به گوشی تلفن همراه را بر روی مچ دست خود داشته باشید.


ساعت هوشمند طرح اپلاین محصول برای کسانی که بسیار با گوشی تلفن خود کار انجام می دهند بسیار مناسب می باشد.


ساعت هوشمند طرح اپل


شما عزیزان می توانید با شارژ کردن این دستگاه فوق العاده ساعت ها به صورت استند بای از آن استفاده نمایید و تا 4 ساعت به صورت پشت سر هم از آن بهره مند شوید.


ساعت هوشمند مچیدر بسیاری از طرح ها به خصوص ساعت هوشمند طرح اپل واچ سیم کارت خور مدل  BSLN A20 BLUETOOTH SMART WATCH دوربین برای فیلم برداری و عکس برداری موجود می باشد.


ساعت هوشمند مچی طرح اپل


شما می توانید با دوربینی که در اختیار دارید به عکس برداری و فیلم برداری بپردازید و تمامی عکس ها را دخیره نمایید.


ساعت هوشمند مچیاین محصول با استفاده از مموری کارتی که در خود جحای می دهد می تواند منبعی از موزیک ها و عکس های شما باشد.


ساعت هوشمند


با استفاده از نرم افزار و وای فای شما را در فضای مجازی مطرح خواهد کرد تا بتوانید از آن استفاده نمایید.ساعت هوشمند طرح اپل


در کنار ساعتی که به شما معرفی کردیم یکی دیگر از بهترین ها قرار دارد که می توان آن را با نام ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل DA1 SMART WATCH صدا زد.


ساعت هوشمند مچی طرح اپلاین ساعت نیز مصل طرح قبلی مشابه به طرح های اصلی اپل می باشد.


ساعت هومند جدید مچی


شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی تک سبد ساعت مچی طرح اپل ارزان خود را سفارش دهید.


ساعت هوشمند اپلاین فروشگاه وارد کننده این محصول می باشد و بر روی تمامی ساعت های هوشمند خود اعم از ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل DA1 SMART WATCH تخفیف های ویژه قرار داده است.ساعت هوشمند مچی


شما می توانید با خرید از این فروشگاه از تخفیف های ما بهره مند شوید و تمامی محصولات ما را مشاهده و در صورت پسند با ثبت سفارش محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.


ساعت هوشمند مچی طرح اپللازم به ذکر است که ساعت مچی هوشمند طرح اپل مدل DA1 SMART WATCH قبل از ارسال برای شما تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد.

 

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 99000 تومان

خرید محصول