چند نکته کلیدی در خرید میناکاری تهران

یک ظرف میناکاری مرغوب باید در پشت ظرف نیز از  لعاب مرغوب و با کیفیت برخوردار باشد و بدون زدگی و تَرک باشد. یک اثر میناکاری مرغوب باید در همه قسمت های ظرف ضخامت رنگ و تزئین رنگ مینا یکسان بوده و رنگ‌های به‌کار رفته در مرزِ طرح‌ها، درهم ادغام نشده و هماهنگ باشد.

 

ادامه مطلب...

دستگاه حباب ساز برقی کودکان

با استفاده از این محصول می توانید در جشن ها و مراسم هایی که در پیش رو دارید بهترین سورپرایز را برای عزیزان خود فراهم کنید. از موقعیت هایی که پیش رو دارید می توانید بهترین بهره را ببرید و فرزندان و اطرافیان خود را به خوبی شگفت زده نمایید. حباب ساز برقی double wheels bubble machine یکی از معدود وسیله هایی می باشد که می توانید از آن بهره ببرید و فرزندان خود را شاد و هیجان زده نمایید.

ادامه مطلب...

محصولات قلمکار اصفهان بهترین سوغات مسافران نوروزی

از مهمترین و قدیمی ترین نقش های مورد استفاده برای پارچه قلمکاری می توان به بته جقه، گلدان، بند اسلیم، درهم ریزه، بته سرمه، دالبر، چهار بته امیری، نقوش سلطنتی و برخی از صحنه های تاریخی حماسی و همچنین نقوشی از حیوانات از جمله طاووس و شیر و پرنده اشاره کرد.

ادامه مطلب...

فروش بهترین دستگاه تصفیه آب در تک سبد

عوامل متعددی باعث می شود که آب مصرفی شما در لوله های شهری از یون های سنگین پر شود و زنگ زدگی لوله ها باعث شود تا ابی که مصر می کنید آلوده شود.
طریقه تصفیه آب شهری:
آب شهری پس از استخراج از رودخانه ها و سد های شهر های مختلف به سمت تصفیه خانه ها جاری می شود و لوله هایی بزرگ مراجل تصفیه اب شهری شما را شروع می کنند. در مرحله های اولیه آب از یون های سنگین جدا می شود و به شدت میکروب زدایی خواهد شد

ادامه مطلب...

دستگاه آبمیوه گیری اهرمی دستی

یکی از بهترین راه ها برای گرفتن راحت و سرعتی آب گیری میوه های فصلی استفاده از این محصول می باشد که می توان با استفاده از آن به سرعت آب میوه ها را بگیرید و برای موارد مختلف از آن استفاده نمایید. یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های آبمیوه گیری را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. از بهترین دستگاه های ابمیوه گیری می توان به آبمیوه گیری چهار فصل فلزی بیتا Metal Fruit Juicer BITA 101 اشاره کرد.


ادامه مطلب...

دستگاه بخور سرد ارزان و باکیفیت در تک سبد

این محصول یکی از بهترین دستگاه های تصفیه هوا و میکروب زدایی هوای اطراف شما می باشد که می توانید به راحتی از بخور سرد نانو دارای چراغ خواب nano aroma diffuser and humidifier استفاده نمایید. این محصول دارای چراغ خوابی می باشد که می توان آن را در هنگام شب روشن نمود و نور کافی در شب را برای دیدن و یا برداشتن اجسام در اتاق بهره ببرید.

ادامه مطلب...

خرید گلدان میناکاری مرغوب اصفهان

یکی از بهترین و زیبا ترین محصولات هنر های دستی میناکاری می باشد که با بهترین نقش ها و طرح ها در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. در این پست می خواهیم یک محصول منحصر بفرد از میناکاری را به شما معرفی نماییم که می توانید از آن برای تزیین و نگه داشتن گل استفاده کنید . بله درست حدس زدید با این محصول میناکاری که گلدان میناکاری می باشد می توانید بهترین راه برای نگداری گل را در منزل خود بیابید.

ادامه مطلب...